Programy dla transportu i spedycji - Listprzewozowy

 Usługi i Firmy / Opublikowano: 1 rok temu przez bartek / Odsłon: 330

Kompleksowa obsługa różnego rodzaju zleceń transportowych i spedycyjnych to szansa na sukces w branży TSL. Firma Maciosoft oferuje rozbudowany program SPEDTRANS, który umożliwia pełną automatyzację firmy. System ten może być wykorzystany w branżach:

  • transportowej,
  • specydycyjnej,
  • logistycznej,
  • handlowej i produkcyjnej.

Program rozwija się wraz z firmą Klientów, w związku z czym jego zastosowanie możliwe jest zarówno do obsługi firmy jednoosobowej, jak i wielooddziałowej, mającej liczną flotę aut i magazyny logistyczne. Gwarantujemy możliwość korzystania z programu na własnym serwerze albo w chmurze. Nasz system zarządzania relacjami z Klientami CRM obejmuje ponad 200 modułów, a z jego możliwości skorzystało już prawie 2000 firm. Wykorzystując go, można wystawiać zlecenia transportu oraz spedycji, faktury, rozliczać delegacje, dokumenty kosztowe. Program posiada moduł windykacji. Zapraszamy do kontaktu!

Dane kontaktowe

Grodziska 23 MusułyMazowieckie,96-321 Pokaż numer info@listprzewozowy.com.pl https://www.listprzewozowy.com.pl/pl/program_dla_transportu_spedycji_spedtrans_sql/

Kontakt