Diety w schorzeniach dietozależnych - Magdadietetyk

 Usługi i Firmy / przez bartek / Odsłon: 971

Jestem absolwentką dietetyki na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym oraz wydziału biologii na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Doświadczenie zdobywałam już podczas praktyk studenckich na oddziałach szpitalnych i w poradni cukrzycowej oraz w trakcie późniejszej pracy zawodowej. Pracuję jako dietetyk od 7 lat.

Moje zainteresowania skupiały się wokół zdrowego odżywiania już od bardzo dawna, w związku z czym postanowiłam je połączyć z życiem zawodowym.

Wieloletnia praca zawodowa umożliwiła mi na zdobycie sporego doświadczenia, swoją wiedzę zaś stale poszerzam i aktualizuję. Jestem osobą radosną i bardzo lubię pracować z ludźmi. Z całą pewnością mogę powiedzieć, że mój zawód to moja wielka pasja, w tej chwili nie wyobrażam sobie, że mogłabym zajmować się czymś innym. Ogromną przyjemność sprawia mi współpraca z Pacjentami. Radość podopiecznych po wspólnie osiągniętym celu stanowi dla mnie największą motywację. Dzięki temu moja praca nie jest obowiązkiem, ale przede wszystkim ogromną przyjemnością.

  • Listing ID: 743
Dane kontaktowe

Otylii Szczukowskiej 7 WejcherowoPomorskie,84-200 Show phone number ***** https://magdadietetyk.pl

Contact listing owner