Oleje i smary - Specjalistyczne środki smarne - olejeQ8Oils

 Usługi i Firmy / przez bartek / Odsłon: 115

Firma OlejeQ8Oils jest silnie powiązana z producentami OEM, co pozwala jej oferować oficjalne aprobaty producentów oraz zapewniać wysoką jakość swoich produktów. Klienci mogą mieć pewność, że produkty OlejeQ8Oils są zgodne z najwyższymi standardami branżowymi. Oferujemy oleje z następujących branż:

  • energetyki (oleje do silników gazowych, sprężarek, turbin i silników żeglugowych);

  • przemysłu ogólnego (oleje hydrauliczne, obiegowe, do łańcuchów, pneumatyczne, do form, biodegradowalne, do transformatorów, spożywcze, grzewcze, smary, odtłuszczacze oraz oleje do przekładni przemysłowych);

  • motoryzacji (przeznaczone do samochodów, ciężarówek, autobusów, pojazdów rolniczych lub terenowych, motocykli oraz łodzi);

  • obróbki metali (do ciągnienia drutu, obróbki skrawaniem, hartowania, walcowania na zimno, ochrony przed korozją, formowania przewodów i rur).

Ponadto, firma jest częścią Europejskiego Systemu Zarządzania Jakością Środków Smarnych (EELQMS), co dodatkowo potwierdza, że ich produkty są produkowane zgodnie z międzynarodowymi protokołami, testami i standardami produkcji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zobacz więcej: https://olejeq8oils.pl/

  • Listing ID: 3006
Dane kontaktowe

Rzemieślnicza, Przeźmierowo62-081 Show phone number *****

Contact listing owner